W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Udana inauguracja ligi w 2018 roku. Ekoball 2: 4 Izolator!

izolatorstalsanokIzolator Boguchwała udanie zainaugurował rozgrywki ligowe w 2018 roku. Nasz zespół w Wielką Sobotę w meczu wyjazdowym pokonał Ekoball Stal Sanok 4:2.

Kibice, którzy w sobotnie przedpołudnie wybrali się na stadion w Bykowcach na nudę na pewno nie narzekali. Już w 42 sekundzie meczu Michał Bogacz wyprowadził Izolację na prowadzenie. Bogi świetnie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Szczoczarza i zdobył swoją siódmą bramkę w tym sezonie.

Na drugiego gola musieliśmy czekać do 17 minuty. Wówczas rajd prawą stroną dobrym dośrodkowaniem zakończył Kamil Rębisz. Do piłki zacentrowanej przez Rębika dopadł Łukasz Szczoczarz i strzałem głową pokonał bramkarza Ekoballu.

Zaledwie minutę trwało dwubramkowe prowadzenie Izolacji. Po szybkiej kontrze Jakub Ząbkiewicz w sytuacji sam na sam z Miłoszem Lewandowskim zdobył pierwszą bramkę dla gospodarzy.

W 20 minucie ponownie bramkę zdobył Łukasz Szczoczarz, który skutecznie wyegzekwował rzut karny podyktowany za faul na Krzysztofie Szymańskim.

Na siedem minut przed końcem pierwszej części spotkania gospodarze ponownie zdobyli kontaktową bramkę. W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachował się Bartosz Sieradzi, który z bliska umieścił futbolówkę w bramce.

Zdobycz bramkowa Izolacji mogła być wyższa ale doskonałych okazji na pokonanie Piotra Krzanowskiego nie wykorzystał Patryk Zieliński i Krzysztof Szymański.

W drugiej połowie padł zaledwie jedna bramka. Autorem tej bramki był Krzysztof Szymański, Szymek dobił strzał Patryka Zielińskiego.

Już za tydzień w sobotę o godzinie 15:00 na IzoArenie zagramy z Głogovią Głogów Małopolski.

Ekoball Stal Sanok - Izolator Boguchwała 2:4 (2:3)

Bramki: Ząbkiewicz (18.), Sieradzki (38.) – Szczoczarz 2 (17., 20.), Bogacz (1.), Szymański (6??

Izolator: Lewandowski – Gajdek (65. Wilk), Bogacz, Dąbek, Szkolnik – Rębisz (83. Dobrzański), Cupryś (68. Domin), Kachniarz, Zieliński (82. Wiącek), Szczoczarz (75. Worosz) – Szymański (90. Wójcik)

Żółte kartki: Suszko, Kaczmarski, Pielech, Femin – Dąbek, Szczoczarz, Kachniarz

Sędzia: Dawid Zając (Ropczyce)