W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Trzy tygodnie później...ale ZACZYNAMY!

izolatorstalsanokW Wielką Sobotę, trzy tygodnie później niż planowano Izolator zainauguruje rozgrywki ligowe w 2018 roku. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Ekoballu Stali Sanok.

Ekoball rundę wiosenną rozpoczął przed tygodniem. Nasi najbliżsi rywale w meczu wyjazdowym bezbramkowo zremisowali z Wisłoką Dębca. Drużyna z Sanoka po rozegraniu siedemnastu spotkań ligowych zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty. Na ten dorobek punktowy złożyło się sześć zwycięstw, pięć remisów i sześć porażek.

Izolator po pierwszej części sezonu (i anulowanym wyniku meczu z Cosmosem) ma na swoim koncie 32 punkty i zajmuje piątą lokatę w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej na IzoArenie w bezpośrednim meczu pomiędzy Izolacją a Ekoballem padł remis 1:1. Dla Biało-zielonych bramkę z rzutu karnego zdobył Zbigniew Dąbek w 45 minucie. Zespół z Sanoka wyrównał w 65 minucie za sprawą Bartosza Sieradzkiego, który strzałem głową pokonał Miłosza Lewandowskiego.

Obie drużyny spotkały się także w meczu kontrolnym w trakcie zimowych przygotowań. Wówczas na sztucznej murawie stadionu przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie również spotkanie zakończyło się remisem. Wtedy żadna z drużyn nie zdobyła bramki.

Obecnie barwy Ekoballu reprezentuje Sebastian Suszko, który w sezonie 2016/17 występował w Izolatorze.

Mecz pomiędzy Ekoballem Stalą Sanok a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w sobotę 31 marca 2018 o godzinie 11:00 na stadionie w Bykowcach pod Sanokiem. Spotkanie to jako arbiter główny poprowadzi Dawid Zając z Ropczyc.