Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Trzy tygodnie później...ale ZACZYNAMY!

izolatorstalsanokW Wielką Sobotę, trzy tygodnie później niż planowano Izolator zainauguruje rozgrywki ligowe w 2018 roku. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie drużyna Ekoballu Stali Sanok.

Ekoball rundę wiosenną rozpoczął przed tygodniem. Nasi najbliżsi rywale w meczu wyjazdowym bezbramkowo zremisowali z Wisłoką Dębca. Drużyna z Sanoka po rozegraniu siedemnastu spotkań ligowych zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia trzy punkty. Na ten dorobek punktowy złożyło się sześć zwycięstw, pięć remisów i sześć porażek.

Izolator po pierwszej części sezonu (i anulowanym wyniku meczu z Cosmosem) ma na swoim koncie 32 punkty i zajmuje piątą lokatę w ligowej tabeli.

W rundzie jesiennej na IzoArenie w bezpośrednim meczu pomiędzy Izolacją a Ekoballem padł remis 1:1. Dla Biało-zielonych bramkę z rzutu karnego zdobył Zbigniew Dąbek w 45 minucie. Zespół z Sanoka wyrównał w 65 minucie za sprawą Bartosza Sieradzkiego, który strzałem głową pokonał Miłosza Lewandowskiego.

Obie drużyny spotkały się także w meczu kontrolnym w trakcie zimowych przygotowań. Wówczas na sztucznej murawie stadionu przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie również spotkanie zakończyło się remisem. Wtedy żadna z drużyn nie zdobyła bramki.

Obecnie barwy Ekoballu reprezentuje Sebastian Suszko, który w sezonie 2016/17 występował w Izolatorze.

Mecz pomiędzy Ekoballem Stalą Sanok a Izolatorem Boguchwała rozegrany zostanie w sobotę 31 marca 2018 o godzinie 11:00 na stadionie w Bykowcach pod Sanokiem. Spotkanie to jako arbiter główny poprowadzi Dawid Zając z Ropczyc.