Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Pięć bramek zdobytych, trzy stracone z Sokołem.

izolatorsokol kolbuszowadolnaIzolator wysoko wygrał w swoim dziewiątym meczu kontrolnym tej zimy. Nasi zawodnicy już po pierwszej połowie prowadzili 4:0 z liderem ligi okręgowej Dębica – Sokołem Kolbuszowa Dolna. Ostatecznie mecz ten wygraliśmy 5:3.

Bramki w tym sparingu zdobywali Krzysztof Szymański, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali oraz Kamil Rębisz, Łukasz Szczoczarz i Patryk Wiącek.

W sobotę mecz z JKSem Jarosław. Mecz z ostatnią drużyną trzeciej ligi grupy czwartej zagramy na boisku w Nowej Wsi o godzinie 14:00.

Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 5:3 (4:0)

Bramki: Szymański, Rębisz, Szczoczarz, Wiącek

Izolator I połowa: Ziobro – Wilk K., Bogacz, Dąbek, Szkolnik – Rębisz, Cupryś, Kachniarz, Zieliński, Szczoczarz – Szymański

Izolator II połowa: Lewandowski – Gajdek, Wiącek, Wilk J., Zawodnik Testowany 1 - Worosz, Dobrzański, Domin, Zawodnik Testowany 2, Matuła - Ziarnik