W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Zasłużona, ale za niska wygrana z Głogovią.

izolatorglogovia

Izolator pokonał ligowego rywala w meczu sparingowym. Nasz zespół wygrał z Głogovią Głogów Małopolski 2:1. Bramki dla Izolacji zdobyli Oskar Matuła i Kamil Rębisz.

Biało-zieloni przez całe spotkanie z Głogovią byli stroną dominującą. Niestety nasi zawodnicy w tym pojedynku byli bardzo nieskuteczni i mimo stworzonych kilku doskonałych sytuacji zdobyli zaledwie dwie bramki w ostatnich dziesięciu minutach meczu.

Głogovia bramkę zdobyła w 25 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i strzele głową.

W drugiej części meczu nieprzyjemnej kontuzji nabawił się testowany w tym dniu przez trenera Głąba zawodnik występujący na co dzień w Gromie Mogielnica – Marcin Grzebyk, który zderzył się głowami z rywalem i rozciął sobie łuk brwiowy.

W sobotę kolejny testmecz z zespołem z czwartej ligi.Tym razem zmierzymy się z Ekoballem Stalą Sanok.

Izolator Boguchwała – Głogovia Głogów Małopolski 2:1 (0:1)

Bramki dla Izolatora: Matuła, Rębisz

Izolator 1 połowa: Ziobro – Gajdek, Bogacz, Dąbek, Wilk K. – Worosz, Kachniarz, Zieliński, Domin – Szczoczarz, Szymański

Izolator 2 połowa: Lewandowski – Wilk J., Zawodnik Testowany 1, Wiącek, Zawodnik Testowany 2 – Matuła, Dobrzański, Cupryś, Rębisz, Zawodnik Testowany 3 – Ziarnik