Na stadionie IZO ARENA funkcjonuje system nawadniania murawy RAIN BIRD.

Wygrywamy z Przełomem w drugiej grze kontrolnej tej zimy.

izolatorIzolator wygrywa swój drugi zimowy sparing, tym razem Biało-zieloni okazali się lepsi od lidera krośnieńskiej ligi okręgowej – Przełomu Besko.

Nasi zawodnicy losy tego spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie zdobywając aż cztery gole.

Pierwszą bramkę strzelił Krzysztof Domin, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Przełomu. Następnie do bramki Przełomu trafiali Szymański i Cupryś. Obaj nasi reprezentanci świetnie sfinalizowali prostopadle podania.

Ostatniego gola zdobył wychowanek Izolacji – Marcin Dobrzański, który jest bliski powrotu do drużyny po półrocznym wypożyczeniu. Biały swojego pierwszego gola w meczach sparingowych zdobył płaskim uderzeniem z dystansu.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Dalej przeważał Izolator jednak nasi zawodnicy nie zdobyli już więcej bramek.  Przełom najlepszą sytuację na zdobycie bramki miał w drugiej połowie. Najpierw strzał zawodnika rywali wylądował na słupku bramki strzeżonej przez Dawida Ziobro, następnie nasz młody bramkarz obronił dobitkę.

W dzisiejszym sparingu trener Głąb miał do dyspozycji zaledwie 15 zawodników w tym gronie było trzech zawodników testowanych. Pozostałych naszych zawodników zatrzymały sprawy osobiste a także Akademickie Mistrzostwa Polski w Futsalu rozgrywane w Krakowie.

Już w środę kolejny sparing. W tym dniu zmierzymy się z Resovią Rzeszów. Początek tego meczu o 16:00 na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Izolator Boguchwała – Przełom Besko 4:0 (4:0)

Bramki: Domin (20.), Szymański (25.), Cupryś (28.), Dobrzański (38.)

Izolator: Lewandowski (46.Ziobro) - Matuła, Dąbek (60. Testowany 1), Bogacz (46. Gajdek), Wilk - Worosz (60. Testowany 2), Cupryś, Dobrzański, Kachniarz, Domin (60. Testowany 3) - Szymański (46. Ziarnik)