W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Odmłodzony Izolator wygrał ze Strugiem Tyczyn

izolatorstrug tyczynW dniu dzisiejszym na „wykopach” nasza drużyna rozegrała spotkanie kontrolne z zajmującym po rundzie jesiennej trzecie miejsce w klasie okręgowej Rzeszów - Strugiem Tyczyn. Spotkanie to stało na dobrym piłkarskim poziomie. Murawa na naszym boisku treningowych dobrze sprostała wyzwaniu rozgrywania meczu końcem listopada.

Na samym początku meczu nasza drużyna nieco zaspała i to goście z Tyczyna objęli prowadzenie. Bramka padła po rzucie karnym wykorzystanym przez Łukasza Janika. Nie podłamało to jednak naszej drużyny, która starała się konstruować ciekawe akcje. Bardzo dobrze funkcjonowały skrzydła. Nie zabrakło też strzałów z dystansu. Bramkarz Strugu musiał się mocno nagimnastykować aby utrzymać wynik spotkania. Pod koniec pierwszej części spotkania jednak skapitulował wyrównaliśmy wynik. Rajd i dośrodkowanie Kamila Puca na bramkę zamienił Szymon Ziarnik.

Na początku drugiej części spotkania goście przejęli inicjatywę. Świetną okazję do zdobycia bramki zmarnował Gerard Gajdek. Nasza drużyna przetrwała napór ze strony Strugu i odpowiedziała bramką. Scenariusz taki sam jak przy pierwszym trafieniu. Puc wykorzystał swoją szybkość i podał do dobrze ustawionego Ziarnika. Pod koniec spotkania ponownie w bardzo dobrej sytuacji stanął Gajdek, jednak tak jak poprzednio nie potrafił umieścić piłki w siatce. Cieszy dobra postawa naszej drużyny. W bardzo eksperymentalnym składzie, którego średnia wieku wyniosła 22,7 lat nasza drużyna zagrała bez kompleksów i odniosła zwycięstwo.

Kolejne kontrolne spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 2 grudnia. Od warunków atmosferycznych zależeć będzie miejsce w którym Izolator spotka się ze Strumykiem Malawa. Jeśli pogoda pogoda dopisze, to sparing będzie na „wykopach”, jeśli nie, to na sztucznej murawie przy ul. Wyspiańskiego w Rzeszowie.

Izolator Boguchwała - Strug Tyczyn 2:1 (1:1)
Bramki: Ziarnik 2 - Janik

Izolator Boguchwała: Ziobro - J. Wilk, Lusiusz, Skała, K. Wilk - Puc, Dobrzański, Domin, Mika, Zawodnik Testowany - Ziarnik

Strug Tyczyn: Rajzer - Pączek, Nowiński, Janik, Pawlik, B. Zawadzki, Wrona, Rzońca, Stanio, Pikiel, Ferenc. 
Na zmiany w drużynie gości wchodzili: W. Zawadzki, Malak, Banaś, Gajdek, Zawodnik Testowany

Widzów: 20 (w tym 10 z Tyczyna).

Ostatnie spotkanie

SPARING
 ŚRODA, 18.07, 17:30
 ZGŁOBIEŃ

izolator

 

2:0 

strug tyczyn

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(1:0)

STRUG TYCZYN

Zapisz

Następne spotkanie

SPARING
SOBOTA, 21.07, 11:30
KOLBUSZOWA DOLNA

izolator

 

-:-

sokol kolbuszowadolna

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

SOKÓŁ KOLBUSZOWA DOLNA

Zapisz

Transfery - Lato 2018

Przychodzą:

in

Odeszli:
out Miłosz Lewandowski
out Zbigniew Dąbek
out Kamil Rębisz

Sparingi - Lato 2018

Przerwa międzysezonowa

przerwa

Liga - Jesień 2018

Kol Gosp.   Gośc.   Data  Godz
1 Piast - Izolator 11/12.08  -:- 
2 Izolator - Przełom śr,15.08 -:-
3 Orzeł - Izolator 18/19.08 -:-
4 Izolator - Wiązownica 25/26.08 -:-
5 Rzemieślnik - Izolator śr,29.08 -:-
6 Błękitni - Izolator 01/02.09 -:-
7 Izolator - Korona 08/09.09 -:-
8 Stal G. - Izolator 15/16.09 -:-
9 Izolator - JKS 22/23.09 -:-
10 Sokół N. - Izolator 29/30.09 -:-
11 Izolator - Igloopol 06/07.10 -:-
12 Ekoball - Izolator 13/15.10 -:-
13 Izolator - Wisłok 20/21.10 -:-
14 Polonia - Izolator 27/28.10 -:-
15 Izolator - Wisłoka 03/04.11 -:-
16 Karpaty - Izolator 10/11.11 -:-
17 Izolator - Sokół KD. 17/18.11 -:-

Tabelka

IzOnline

Odwiedza nas 424 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9