W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Izolator bez punktów w starciu z Wisłoką.

izolatorwisloka debicaWisłoka Dębica pokonała nasz zespół w meczu siódmej kolejki czwartej ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol w tym meczu padł już w piątej minucie. Aktywny na skrzydle Bożek zagrał piłkę w pole karne tam dobry mierzonym strzałem Wisłokę na prowadzenie wyprowadził Damian Łanucha.

Po tym golu gra się wyrównana i obie drużyny tworzyły sobie szanse na gola jednak w tej części nie zdobyła już żadna z drużyn. W pierwszej połowie dobre okazje do zdobycia bramki mieli Patryk Róg, Krzysztof Szymański oraz Krzysztof Domin

Izolator na drugą połowę wyszedł bardzo zmotywowany. I po zaledwie ośmiu minutach drugiej odsłony stan meczu wyrównał Michał Bogacz, który strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Drugą bramkę gospodarze tego meczu zdobyli po uderzeniu Andrzeja Wójcika bezpośrednio z rzutu wolnego. Przy tym strzale nic do powiedzenia niestety nie miał bramkarz Izolatora – Łukasz Ćwiczak.

Izolator w Dębicy rozegrał dobre spotkanie niestety to nie wystarczyło do zdobycie choćby punktu.

W najbliższą sobotę Izolator uda się na drugi mecz wyjazdowy z rzędu. Tym razem rywalem Izolacji będzie LKS Pisarowce. To spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 16 września o godzinie 15:00 w Sanoku na stadionie przy ul. Stróżowskiej.

Izolator Boguchwała – Wisłoka Dębica 1:2 (0:1)

Bramka: Bogacz 58.

Izolator: Ćwiczak – Gajdek (65. Brogowski), Bogacz (74. Kachniarz), Dąbek, Szkolnik – Rębisz (78. Puc), Cupryś, Skała (74. Madeja), Domin (46. Szczoczarz), Szymański (65. Żuczek) – Róg

Sędzia: Sylwester Winiarz (Przeworsk)