W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Izolator II | Druga sobotnia porażka z Błażowianką

izol2W sobotnim spotkaniu rzeszowskiej okręgówki nasze rezerwy uległy w wyjazdowym meczu Błażowiance Błażowa. W pierwszej połowie przeważał zespół z Błażowej. Dopiero w końcowych minutach tej połowy gra trochę się wyrównała. Rezerwy w pierwszej połowie nie miały tyle okazji do zdobycia gola co Błażowa. Po dwóch kwadransach pierwszej części gry niestety musieliśmy grać w osłabieniu ponieważ jeden z naszych zawodników po dwóch zółtych kartkach musiał opuścić plac gry. Kilka minut później po raz pierwszy piłkę z siatki po trafieniu z rzutu wolnego musiał wyciągać nasz golkiper. Do przerwy nie zdołaliśmy strzelić bramki wyrównującej wręcz przeciwnie w ostatnich minutach pierwszej połowy poraz kolejny bramkę z rzutu wolnego strzelają gospodarze i wynik do przerwy 2:0 dla Błażowej. Po przerwie od początkowego gwizdka drugiej połowy nasza drużyna ruszyła do ataku i zdecydowanie przeważała lecz to nie przekładało się na strzelenie gola. Druga połowa dużo lepsza w wykonaniu Dwójki natomiast to nie my strzeliliśmy bramkę i deja vu z pierwszej i 3 bramka z rzutu wolnego. Końcowy wynik 3:0 dla Blażowej. Napewno nie zabrakło zaangażowania ani walki. Zabrakło gola dla Izolacji. Do zakończenia rundy zostało 2 mecze które Izolator II musi wygrać mijemy nadzieję że tak będzie. Kolejne spotkanie rozegramy z Rakszawą w niedzielę 31. października o godzinie 11.00 już teraz wszystkich kibiców na to spotkanie Zapraszamy! Powodzenia!!!