Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała powstał w 1944 roku przy Zakładach Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Przed meczem w Górnie

Przed Izolatorem II kolejne spotkanie w Klasie Okręgowej.Tym razem nasza drużyna uda się na mecz do Górna gdzie zmierzy się w niedzielne popołudnie z miejscową Górnovią.Nasz jutrzejszy rywal też zaczął ligowe zmagania od porażki.Mianowicie zespół Górnovii uległ w Rzeszowie rezerwom Resovii 1-0.Izolacja natomiast tydzień temu przegrała na IZO ARENIE z drużyną Grodziszczanki 0-3.Przed naszą drużyną o tyle ważne spotkanie że jest to pierwszy mecz na wyjezdzie a zarazem okazja do rehabilitacji za przegraną w pierwszym spotkaniu.Zostaje nam tylko trzymać kciuki za Dwójkę i wierzyć w sukces!

Górnovia Górno - Izolator II Boguchwała    22.08.2010 godzina 17.00

Ostatnie spotkanie

12. KOLEJKA
NIEDZIELA, 13.10, 14:00
IZOARENA

start pruchnik

 

1:2

izolator

START PRUCHNIK
 

(0:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

13. KOLEJKA 
NIEDZIELA, 20.10, 11:00
IZOARENA

izolator

 

-:-

glogovia

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

Tabela 2019/2020

 

IzOnline

Odwiedza nas 382 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9