W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Ważne zwycięstwo drugiej drużyny!!!

izol2W bardzo ważnym spotkaniu o "6 punktów" Izolator II Boguchwała pokonał Strug Tyczyn 3:1 (2:1) w meczu 24. kolejki kalsy okręgowej rozegranym w dniu dzisiejszym na Izo Arenie. Lepiej spotkanie rozpoczął Izolator, który szybko zdobył dwa gole. Pierwszego po dośrodkowaniu Powierży i rykoszecie od Prędkiego zdobył Litun. Za chwilę Litun dograł do nabiegającego Ciocha, który podwyższył na 2:0. Do końca pierwszej połowy Izolator miał jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku ale Litun uderzył w poprzeczkę a pozostałe strzały pewnie bronił bramkarz gości. Strug także miał swoje okazje w pierwszej połowie. Rywale oddali w kierunku naszej bramki 4 strzały z czego jeden po kontrze znalazł drogę do siatki. Dobrze znany Izolacji Sebastian Brocki przyjął długą piłkę na "klatę", oddał strzał i zdobył kontaktową bramkę dla Strugu. Druga połowa była stosunkowo wyrównana. Obydwie ekipy stworzyły sobie po kilka "setek". Znakomicie przy dwóch sytuacjach zachował się Pawlus, który wygrał pojedynki sam na sam z rywalami. Więcej "setek" zmarnowała jednak nasza ekipa.

Pod koniec spotkania rywale nie mając nic do stracenia ruszyli do przodu i odkryli nieco tyły. Popełniali też proste blędy w obronie co wykorzystał młodszy z braci Woroszów - Michał. Przejął piłkę tuż przed polem karnym i dosłownie przez nikogo nie nękany spokojnym strzałem w długi róg pokonał po raz trzeci golkipera Strugu.

Zwycięstwo naszej ekipy w pełni zasłużone. Trudny rywal ambitnie walczący o utrzymanie pokonany.

Izolator II Boguchwała - Strug Tyczyn 3:1 (2:1)

Bramki: Litun, Cioch, Worosz Michał - Brocki

Izolator: Pawlus - Worosz Bartek, Buż, Szpond, Guzior (Kocurek) - Jarosz (Inglot), Prędki, Bojda (Buczek), Powierża - Litun, Cioch (Worosz Michał)