Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Rezerwy zremisowały z Dąbrówkami

izolatorcccdabrowkiPo meczu walki Izolator II Boguchwała zremisował bezbramkowo z CCC Dąbrówki. Od początku meczu obydwa zespoły ruszyły do ataku lecz żadna ekipa nie zdołała strzelić bramki. Na pewno warunki panujące na boisku nie temu nie sprzyjały. Na początku meczu dobrą okazję miał Darek Inglot lecz po jego strzale piłka minęła słupek bramki przeciwników. Kilka minut później zawodnik Dąbrówek znalazł się w dobrej sytuacji lecz również chybił. Do przerwy zespoły musiały się pogodzić sprawiedliwym remisem. Po przerwie obydwie ekipy wyszły przygotowane do walki, lecz to nie dało efektów i mecz zakończył się remisem 0:0. W samej końcówce "dwójkę" uratowała poprzeczka.

Ten wynik powinien zadowolić nasze rezerwy, które bez wzmocnień z jedynki zagrały na 0 z tyłu i zdobyły 1pkt na ciężkim terenie.

Izolator: H.Guzior - D.Kocurek , P.Wiącek, G.Buż, M.Lewicki - D.Inglot, K.Bojda, D.Prędki, P.Buczek - K.Jarosz, R.Cioch oraz A.Guzior, G.Puk, K.Skrabucha