W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Terminarz Izolatora - Wiosna 2010/11 - III liga

iiiligaW środę, 2. marca w Rzeszowie odbyło się spotkanie działaczy drużyn występujących w III lidze lubelsko-podkarpackiej, na którym ustalono wstępny terminarz spotkań rewanżowej rundy wiosennej. Na spotkaniu obecny był także reprezentant Izolator Boguchwała. Zabrakło jednak przedstawicieli kilku innych klubów.

Poniżej prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań Izolatora. Wg niego Izolator rozegra u siebie tylko 6 spotkań. Wynika to z faktu, że w pierwotnym planie gier jesienne spotkanie z Wisłą Puławy miało być rozegrane w Puławach. Na prośbę Wisły zmieniono jednak gospodarza spotkania i mecz odbył się w Boguchwale. Ponadto na jesieni Izolacja miała rozegać u siebie 8 spotkań a 7 na wyjeździe.

Wszystkie mecze Izolacji zostaną rozegrane w soboty. Jedno z nich rozpocznie się o godzinie 11:00, czyli godzinie, za którą na pewno stęsknili się kibice Biało-zielonych. 3 mecze rozpoczną się około godziny 15:00 a dwa o 17:00.

Kibiców Izolacji śledzących mecze drużyny tylko na Izo Arenie czeka ponad miesięczna przerwa. Pomiędzy 24. kwietnia a 28. maja Izolacja będzie grać tylko na wyjazdach. Pozostałych kibiców na pewno ucieszy jednak fakt, że w trakcie tej przerwy Izolacja zagra z Unią Nowa Sarzyna oraz Karpatami Krosno, czyli stosunkowo blisko Boguchwały. Spotkanie z Olendrem Sól może w ogóle nie dojść do skutku.