W sezonie 2012/2013 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Płonka został królem strzelców III ligi zdobywając 20 bramek.

Sparing | CC Dąbrówki

Na dzisiaj Izolator miał ustalone dwa mecze sparingowe. Pierwszy o godzinie 10 w Boguchwale z CCC Dąbrówki oraz drugi o 12 w Dachnowie z Polonią Przemyśl. Drużyna została podzielona na dwa składy. W Boguchwale Izolacje poprowadził trener Szymon Szydełko.

Drużyna Izolatora spotkanie rozpoczęła dobrze. Mimo panujących warunków udało się przeprowadzić kilka szybkich i ciekawych akcji. Pierwszą bramkę zdobył Karwat ale nie została ona uznana ponieważ Zgredu był na pozycji spalonej. Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać. Po płaskim zagraniu w pole karne przez zawodnika CCC interweniował Guzior i Paszek ale piłka tak "poskakała" na zmrożonej murawie że w ostateczności do naszej bramki wepchnął ją jeden z zawodników Dąbrówek. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 0-1. Po przerwie na murawie w miejsce Kępy, Guziora i testowanego zawodnika pojawili się Bartek Worosz, Buczek oarz Bojda. W oczy rzucała się pewna bezradność naszych zawodników w ataku. Izolator dochodził do linii obrony CCC i tam się zatrzymywał. Zawodnicy z Dąbrówek natomiast odpowiadali szybkimi kontrami. Własnie po jednej z takich akcji strzałem z 16 metra popisał się jeden z zawodników gości, nie dając żadnych szans Andrzejowi Paszkowi i było 0-2. Przyjezdni dołożyli jeszcze trzecią bramkę, tym razem z rzutu karnego. Ostateczny wynik spotkania 0-3.

Izolator Boguchwała 0-3 CCC Dąbrówki

Izolator: Paszek - Kępa (45' Worosz Bartosz), Guzior (45' Buczek), Woźniak, Kopiec - Litun, testowany zawodnik (45' Bojda), Sierżęga, Karwat - Worosz Michał, testowany zawodnik