W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

Wychowanek bohaterem!!!

izolatoruniaIzolator Boguchwała rzutem na taśmę wyszarpał Unii Nowa Sarzyna 3 punkty zdobywając bramkę w ostatniej minucie spotkania!!! Bohaterem został Adrian Powierża, wychowanek Izolatora, który zdobył swojego pierwszego gola dla pierwszej drużyny i to jakiego!!! Gola na wagę 3 punktów!!! Izolację na prowadzenie wyprowadził Maciek Rusin. Gdy wydawało się, że Izolacja dotrwa do końca meczu goście wyrównali w 89 minucie po dobitce Sałka. Gdy z kolei kibice zaczęli się godzić z remisem świetną akcję przeprowadzil Izolator. Ostatnie podanie do Powierży od Skiby i Adrian po profesorsku położył obrońcę i strzałem w długi róg dał 3 punkty Izolatorowi. Dla takich goli jak ten warto przychodzić na Izolację...

Więcej o meczu, galeria, wideo oraz wywiady wkrótce!