W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Trener Opaliński stażystą

poloniawawaizolatorOd niedzielnego wieczora do jutra czyli do czwartku 5. sierpnia 2010 trener Opaliński przebywa na stażu w Poloni Warszawa, gdzie wzbogaca swoją wiedzę przyglądając się pracy trenera ekstraklasowego klubu José María Bakero. Podglądanie warsztatu treningowego, zajęć na murawie, zajęć z taktyki a także wymiana doświadczeń to główne zadania trenera, który udał się na staż wraz ze swoim dawnym współpracownikiem a obecnie trenerm beniaminka IV ligi Crasnovii Krasne - Przemysławem Matułą.

Wyjazd na staż okazał się dodatkowo cenny z powodu nowego systemu jakim grać będzie Izolator w najbliższym sezonie. Takim samym systemem 4-3-3 gra także Polonia dzięki czemu trener Opaliński będzie mógł i na tym polu dodatkowo skorzystać z doświadczenia ekstraklasowej drużyny.

Jak mówi sam trener Opaliński już ma mnóstwo pomysłów, które chciałby przenieść na boguchwalski grunt.

Pod nieobecnośc trenera Opalińskiego drużyna pod okiem trenera Szydełki przygotowuje się do zbliżającego się powoli sezonu 2010/11. Jeszcze trochę zajęć z motoryki, szybkości, mocy, strzały na bramkę i basen to plan na ten tydzień.

Ostatnie spotkanie

3. KOLEJKA 
SOBOTA, 17.08, 16:00
WIŚNIOWA

wislok wisniowa

 

2:3

izolator

WISŁOK WIŚNIOWA
 

(1:1)

IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Następne spotkanie

5. KOLEJKA 
ŚRODA, 28.08, 17:30
IZOARENA

izolator

 

-:-

iglopol

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(-:-)

IGLOOPOL DĘBICA

Zapisz

Liga - JESIEŃ 2019

IzOnline

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA


Strict Standards: Non-static method modSlideLikebox::getLikebox() should not be called statically in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/mod_js_social_tabs_slider.php on line 14

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dziadule/domains/izolator.boguchwala.eu/public_html/mmp_upgrade/modules/mod_js_social_tabs_slider/tmpl/default.php on line 9