Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Remis bez wskazania

izolatorwisla_pulawyIzolator Boguchwała w meczu na szczycie tabeli zremisował 1:1 (1:0) z prowadzącą w tabeli Wisłą Puławy. Remis na pewno nikogo nie urządza chociaż obydwie ekipy mogły się pokusić o wygraną. Bramki zdobywali Nowak dla Wisły oraz Porada dla Izolatora. Od 64. minuty rywale Izolatora grali w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Orzędowskiego. Nie udało się nam wykorzystać przewagi chociaż kilka okazji do zdobycia gola dającego 3 punkty mieliśmy. Najlepszą tuż przed końcem spotkania miał Bereś.

Gospodarze także mieli sporo okazji do zdobycia bramek. Szczególnie w pierwszej połowie. Świetnie zagrał jednak Pawlus który kilka razy powstrzymał zawodnikow Wisły.

Pierwsza połowa ze wskazaniem na Wisłę druga na Izolatora. Remis chyba sprawiedliwy.

Wisła Puławy - Izolator Boguchwała 1:1 (1:0)

Bramki: Nowak 35 - Porada 63

Wisła: Beszczyński (46 Stachurski) - Garwrysiak, Bednaruk (84 Mróz), Kursa, Misztal, Giziński (74 Chwiszczuk), Orzędowski, Wójtowicz, Budzyński, Giza (88 Kozieł), Nowak

Izolator: Pawlus - Woźniak, Wiącek (76 Powierża), Sierżęga, Rusin (59 Porada), Płonka, Karwat (76 Kopiec), Domin (46 Litun), Czopko, Cupryś, Bereś