Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

DZIEWCZYNY | Nasze piłkarki rozpoczynają rundę rewanżową!

izolatorW najbliższą niedzielę, 28 kwietnia piłkarki Izolatora Boguchwała wrócą na ligowe boiska III ligi podkarpackiej. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej podejmą na własnym stadionie drużynę Sanovii Lesko.  Początek meczu o godzinie 17:00.

Zespół rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej 8 stycznia. W ciągu ponad trzech miesięcy piłkarki trenowały na własnych obiektach w Boguchwale. W tym czasie drużyna rozegrała trzy mecze kontrolne, kolejno z I – ligową Resovią Rzeszów, juniorkami Resovii Rzeszów U-16 oraz z I-ligowym „Sokołem” Kolbuszowa Dolna. Mecze te miały charakter typowo szkoleniowy, a granie z zespołami z wyższych klas rozgrywkowych pozwala nabyć cennego doświadczenia.

W przerwie zimowej do drużyny przybyły dwie zawodniczki Resovii Rzeszów: Aleksandra Byczek i Agnieszka Ciekielska (obie wypożyczenie), zaś z LZS Słowianin Grębów Patrycja Siudzik (transfer definitywny). Serdecznie witamy nowe dziewczyny, życząc im jednocześnie samych udanych występów w biało-zielonych barwach. Z drużyną rozstały się: Patrycja Turczyn (wypożyczenie do GKS Majdan Sieniawski), Julia Pluta (nie wznowiła treningów). Z powodu kontuzji z gry w piłkę zrezygnowały Beata Kołodziej oraz Aleksandra Kulpińska.

D. Ślusarczyk: Zarówno Beata, jak i Ola to takie „dobre dusze” zespołu, które nadal nam kibicują i pomagają, tylko teraz już w trochę inny sposób. Chciałam im bardzo podziękować za zaangażowanie i za to, że zawsze mogłam na nie liczyć, tak w szatni, jak i na boisku. Życzę im szybkiego powrotu do zdrowia i realizacji planów życiowych.

W związku z licznymi obowiązkami, dotychczasowy kapitan – Kinga Karwat przekazała opaskę Sylwii Witalec. W imieniu Klubu dziękujemy Kindze za długoletnie zaangażowanie i liczymy, że zdobyte bogate doświadczenie zawodnicze będzie dalej wykorzystywać dla dobra naszego zespołu. Sylwii z kolei życzymy powodzenia w pełnieniu nowej funkcji.

W rundzie jesiennej w meczu z Sanovią Lesko nasza drużyna po bramkach Marii Prugar, Patrycji Turczyn oraz dwóch golach Sylwii Witalec pokonała gospodynie 4:0.

Podobnie jak w poprzedniej rundzie, również i teraz dziewczyny będą walczyć z pełnym zaangażowaniem o osiągnięcie jak najlepszego wyniku sportowego.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia IzoAreny w to niedzielne popołudnie i wsparcie naszych piłkarek w pierwszym ligowym meczu w 2019 roku!

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 498 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA