Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

DZIEWCZYNY | Wyjazdowe efektowna wygrana

izolatorW ramach 3 kolejki III ligi podkarpackiej kobiet zespół Izolatora Boguchwała rozgrywał mecz na wyjeździe w Laszkach z zespołem Korony Tuchla. Jak ciężki i niewygodny to przeciwnik, to zespół Izolacji przekonywał się już w niejednym bezpośrednim spotkaniu z dziewczynami z Tuchli.

Początek meczu należał do zespołu Izolatora gdzie szybkie kontrataki sprawiały wiele problemów obronie oraz bramkarce miejscowej drużyny.

Dobra gra w obronie Korony sprawiła, że pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po zmianie stron ponownie do głosu doszły zawodniczki Izolatora. Nasze piłkarki w 46 minucie po dobrej zespołowej akcji, w polu karnym została sfaulowana Maria Prugar a prowadząca ten mecz Pani sędzia Dominika Lonc podyktowała rzut karny.

Pewną egzekutorką tego rzutu karnego była Patrycja Turczyn, która wyprowadził a Izolacja na prowadzenie. Po upływie zaledwie dwóch minut i kolejnej dobrej akcji, pięknym technicznym strzałem ponownie na listę strzelców wpisuje się Patrycja Tuczyn i na tablicy wyników 2:0 dla naszego zespołu.

Gospodynie w tym momencie jeszcze próbują odmienić losy tego spotkania ale bardzo czujna obrona Izolatora nie dopuszcza do utraty bramki.

W 75 minucie po indywidualnej akcji w polu karnym zostaje sfaulowana Sylwia Witalec i ponownie zostaje podyktowany rzut karny dla Izolatora. Tym razem do piłki ustawionej na jedenastym metrze podeszła Klaudia Majer pewnie uderzając futbolówkę obok bramkarki Korony.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i nasze piłkarki wywiozły z trudnego terenu zasłużone 3 punkty.

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za trud włożony w ten mecz zważywszy na ciężkie warunki pogodowe jakie panowały podczas spotkania.

Kolejny mecz nasze piłkarki rozegrają w najbliższy weekend w Dębicy z DAPem.

Korona Tuchla – Izolator Boguchwała 0:3 (0:0)

Bramki: Patrycja Turczyn 2 (46., 48.), Klaudia Majer (75.)

Izolator: K. Mścisz - K. Karwat, K. Czarnik, D. Zabawa, A. Kulpińska, K. Majer, M. Prugar, P. Turczyn (61. A. Ślęzak, 76. K. Oczoś), A. Brzuszek, K. Kondracka (67. A. Skubisz), S. Witalec