W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Pierwszy komplet punktów w I lidze!

juniorzyJuniorzy pokonują Ekoball Sanok 3:2 w swoim pierwszym wyjazdowym spotkaniu i zdobywają pierwszy komplet punktów!

W pierwszej połowie nasza drużyna zdecydowanie przeważała. Pierwszej dogodną sytuacje po akcji Kamila Puca miał Oskar Matula , który dostał podanie na pusta bramkę lecz był źle ustawiony i obrońca gospodarzy go uprzedził wybijając piłkę. Druga sytuacja również po akcji Puca piłkę na 10 metr dostał Ziarnik, który strzelił nad bramką. Izolacja przeważała w tej części gry i udokumentowała to w 26 minucie. Akcje zapoczątkował Puc, który w polu karnym minął dwóch rywali i wyłożył Matule pikle na 2 metr . Oskar się nie pomylił i wbił piłkę do bramki. Izolacja miała jeszcze okazje na podwyższenie wyniku, po fantastycznym dośrodkowaniu Matuły na głowę Puca lecz ten o milimetry się pomylił. Pod koniec pierwszej połowy nasi zawodnicy stracili koncentrację a przeciwnik to wykorzystał po rzucie rożnym , gdy nasi zawodnicy nie zdążyli się ustawić i było już 1:1.Po pierwszej połowie mimo dominacji przyjezdnych wynik był remisowy.

Druga polowa była stosunkowo wyrównana . Żadna z drużyn nie stworzyła akcji, którą zamienili by na gola. Dopiero w 71 minucie gospodarze po raz pierwszy w meczu wyszli na prowadzeniu i wynik był już 2:1. W 85 minucie po dośrodkowaniu Matuły piłkę głową zgrał Ziarnik i Patryk Mika nie miał problemów z wbiciem piłki do bramki. Zdobywając wyrównującą bramkę. W 87 minucie faulowany pod polem karnym był nasz zawodnik. Rzut wolny wykonywał Marcin Dobrzański . Piłka po wrzutce Białego idealnie trafiła do Dominika Guzego , który pięknym strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy dając prowadzenie swojej drużynie.

Po niesamowitej końcówce, w której juniorzy Izolatora pokazali  charakter wygrywają pierwsze spotkanie ligowe  po awansie do I ligi.

Już w sobotę o 11:00 na IzoArenie kolejnym rywalem naszych juniorów będzie Igloopol Dębica.

Ekoball Sanok JS – Izolator Boguchwała JS 2:3 (1:1)

Bramki: Matuła 26, Mika 85, Guzy 87,

Izolator: Fic - J.Wilk, K.Wilk, Guzy, Mędrygał, Augustyn (77. Mika), Łysiak (63. Filip), Dobrzański, Ziarnik (82. Rytkiewicz), Puc, Matuła

Żółte kartki: Pielech, Hydzik – Augustyn

Sędzia: Beata Wosiewicz (Krosno)