W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Ósme zwycięstwo w sezonie! Wywozimy trzy punkty z Dębicy!

izolatoriglopolIzolator po niedzielnym wyjazdowym pojedynku z Igloopolem Dębica dopisuje do swojego konta kolejne trzy punkty. Biało-zieloni w spotkaniu z beniaminkiem zdobyli trzy gole nie tracąc żadnego.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 28 minucie. Z prawej strony dośrodkował Marcin Brogowski, w polu karnym najwyżej do piłki wyskoczył Patryk Róg i mimo interwencji bramkarza piłka wylądowała w siatce. Kolejny gol padł pięć minut później. Konrad Cupryś podał prostopadłą piłkę do Szczoczarza. Szczota w sytuacji sam na sam przelobował Łukasza Psiodę.

Ostatnie trafienie w tym meczu było bardzo podobne do tego pierwszego. Tym razem piłka dośrodkowywana była z lewej strony a głową do bramki skierował ją Łukasz Szczoczarz. Dla Szczoty był to już ósmy gol.

Nasz zespół wygrał zasłużenie będąc w tym spotkaniu drużyną lepszą. Przy odrobinie szczęścia wynik mógł być wyższy. Cieszy także fakt, że po raz kolejny zagraliśmy na „zero” z tyłu.  Po dziewięciu rozegranych kolejkach po stronie bramek straconych widnieje zaledwie jeden gol.

Kolejnym naszym rywalem w drugim z rzędu wyjazdowym meczu będą Błękitni Ropczyce. Ten mecz rozegrany zostanie w sobotę o 11:00.

IGLOOPOL DĘBICA – IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0:3 (0:2)

Bramki: Róg 28, Szczoczarz 33, 72

Igloopol: Psioda - Jędrzejczyk (55. Draguła), Lamparty, Socha, Chmiel, Szczepanik (65. Kołodziej), Nalepka T. (30. Brzostowski K.), Stefanik, Rokita, Machnik, Nalepka P. (63. Pisarek)

Izolator: Ćwiczak - Brogowski, Kozicki, Bogacz, Szkolnik, Tarasenko (75. Leś), Cupryś, Zieliński, Szczoczarz (78. Lekki), Róg (65. Fundakowski), Domin (65. Lusiusz)

Sędzia: Jakub Kozner (Krosno)